Kings of Streets
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kuchcik one Year Mixtape

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Kuchcik

Kuchcik


Liczba postów : 23
Points : 4992
Join date : 22/09/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg

Kuchcik one Year Mixtape Empty
PisanieTemat: Kuchcik one Year Mixtape   Kuchcik one Year Mixtape Icon_minitimeSob Paź 02, 2010 10:00 pm

Dla tych co nie widzieli

Powrót do góry Go down
http://www.mypsace.com/kuchcikwalker
mrOwa

mrOwa


Liczba postów : 46
Points : 5047
Join date : 21/08/2010
Age : 30
Skąd : Olsztyn

Kuchcik one Year Mixtape Empty
PisanieTemat: Re: Kuchcik one Year Mixtape   Kuchcik one Year Mixtape Icon_minitimeSob Paź 02, 2010 11:07 pm

Obejrzałem 4 razy i...
Nie będę się rozpisywał bo to do niczego nie prowadzi. Chciałbym jedynie wyrazić swoje zdanie na temat owego filmiku. Nie chce nikogo urazić , obrazić ani nic z tych rzeczy, chce jedynie przedstawić wam moja opinie. Wiem ze niektórych z was może ona poruszyć wręcz zszokować , ale nie zasnę jeśli jej nie ujawnię. Nie wiem jak mam to powiedzieć , muszę się głębiej zastanowić . Przypominam ze moim zamiarem nie jest hejting Kuchcika ani nikogo innego.
Powiem prosto i na temat bez owijania w bawełnę bo jak wiemy nikt tego nie lubi. Nikt nie lubi słuchać jakichś tam pierdol na ważny temat jakim jest mixtape. Ludzi owijanie w bawełnę po prostu irytuje a następnie denerwuje ja to rozumiem doskonale dlatego postaram się moja wypowiedz przedstawić wam jak najzwięźlej . Chce jedynie przypomnieć ze to co teraz napisze nie ma na celu urażać kogokolwiek ani czegokolwiek. Nie chce abyście przeze mnie psuli sobie dzień a właściwie to już wieczór bo na dworze jest ciemno. Zimny wieczór wiem to ponieważ bylem na dworze niedawno. Jest zimno ubierajcie się ciepło żebyście nie byli chorzy. Moja jakże skromna wypowiedz brzmi:

Świetny mixtape Smile

Tak już na poważnie bardzo ładnie przedstawiłeś kawałek swojej historii związanej z c-walkiem. Foty na początku potem meetingi taniec zajawka. Bardzo ładnie wykonany mix Smile Życzę dalszej zajawki.

P.S jeśli możesz podaj mi tytuły nutek Smile

@Down
Zwięzła i krotka opinia:)


Ostatnio zmieniony przez mrOwa dnia Sob Paź 02, 2010 11:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/mrOwaOLN
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5111
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Kuchcik one Year Mixtape Empty
PisanieTemat: Re: Kuchcik one Year Mixtape   Kuchcik one Year Mixtape Icon_minitimeSob Paź 02, 2010 11:09 pm

hahaha mrOwa nieźle :DD
Noo dosyć ciekawa produkcja ; p
Powrót do góry Go down
Kuchcik

Kuchcik


Liczba postów : 23
Points : 4992
Join date : 22/09/2010
Age : 29
Skąd : Elbląg

Kuchcik one Year Mixtape Empty
PisanieTemat: Re: Kuchcik one Year Mixtape   Kuchcik one Year Mixtape Icon_minitimeNie Paź 03, 2010 9:58 pm

hahaha. chyba z polaka dobry jestes Very Happy

Tytuly:

1. Fabuła - Prolog
2. Hifi Banda - Puszer
3. Snowgoons - the hatred
Powrót do góry Go down
http://www.mypsace.com/kuchcikwalker
Sponsored content





Kuchcik one Year Mixtape Empty
PisanieTemat: Re: Kuchcik one Year Mixtape   Kuchcik one Year Mixtape Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Kuchcik one Year Mixtape
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» vs Kuchcik
» WSRH Unhuman Mixtape 2010
» [HF]Numer Raz i DJ Abdool - Lursztyn Mixtape
» Gajo Mixtape 2010 Two years with c-walk
»  C-Walk Malutki Mixtape vol. 1 | c-walk.pl | stcw.cba.pl

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kings of Streets :: C-walk :: C-walk Productions-
Skocz do: