Kings of Streets
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Round 1 Kuhcik VS Norbik

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5111
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitimePią Paź 15, 2010 11:19 pm

Round 1
Kuchcik

Norbik
Powrót do góry Go down
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5111
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Re: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitimePią Paź 15, 2010 11:25 pm

A więc tak

Br: Kuchcik
Styl: Kuchcik
Płynność: Kuchcik
Oryginalność:
Wariacje: Norbik
Ogólne Wrażenie: Kuchcik

Kuchcik: No to pojechałeś bardzo lajtowo , fajna ta nutka nigdy mi sie nie znudzi hehe , a więc no nie było takiego wow ale bardzo dobrze akcentowałeś klapsy no ogólnie to dobry br , postawiłeś taki większy nacisk na styl , hmm no czasami można było sie dopatrzeć sloopów na pare kroków , ogólnie stawiaj kroki bardziej dokładniej , masz duży zasób kroków i próbuj więcej mixować , czasami pojedyncze kroki robiłeś zbyt długo , pokombinuj też coś z wariacjami.

Norbik: No no słabiej niż kuchcik, dlaczego? troche chatycznie , zwolnij troszeczkę ponieważ no tak jakby sie motałes lub poprostu mam słaby wzrok , ta miejscówka była troche zbyt ciemna musiałem sie dobrze przyglądać, z BR też troche słabiutko mało co go akcentowałeś , starsznie dużo repa na wariacje no chcociaż maiłeś lepsze niż twój przeciwnik jak dla mnie , więc na nastepny raz troche dokładniej i wolniej ; p dodaj jakieś nowe kroczki bo ogólnie było to troche monotonne. Chociaż no plusy za energię ; p

Vote: Kuchcik bardziej stylowo no i ogólnie to był lepszy pod prawie każdy względem.
Powrót do góry Go down
Maro

Maro


Liczba postów : 45
Points : 5076
Join date : 13/08/2010
Age : 28
Skąd : Rawa Mazowiecka

Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Re: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitimePią Paź 15, 2010 11:47 pm

Br: Kuchcik / Norbik
Styl: Norbik
Płynność: Kuchcik
Oryginalność:
Wariacje: Norbik
Ogólne Wrażenie: Norbik

kuchcik jak dla mnie powinienes troszke szybciej zatanczyc wybrałem Norbika z tego powodu iż lubie energiee ! ale tez jaram sie twoim klipem
to tylko moje moje skromne zdanie Wink peace
Powrót do góry Go down
https://www.youtube.com/user/MAar0walkEer
Vato




Liczba postów : 13
Points : 5024
Join date : 14/08/2010

Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Re: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitimeSob Paź 16, 2010 11:23 am

Br: Kuchcik
Styl: Kuchcik
Płynność: Kuchcik / Norbik
Oryginalność:
Wariacje: Norbik
Ogólne Wrażenie: Kuchcik


Kuchcik : Podobał mi się Twój walk ze względu na to że był taki luźny, niektóre wariacje były ładne, duży zasob kroków ładnie trafiałeś w klapsy

Norbik : Powiem szczerze że podoba mi sie szybki walk, ale no niestety szybki walk = szybciej wykonujez kroki = szybciej konczy Ci sie zasob kroków.
Ogólnie nie było źle, energia była ale no ten rep. Troche za mało tych wariacji jak dla mnie. I te zakończenie jakbyś nagle sobie uświadomił że już nie wiesz co masz dalej robić.


Vote : Kuchcik - Oglądałem oba klipy chyba po 5 razu i bardziej spodobał mi się walk Kuchcika Dobry Br, co prawda troche za wolno i nie było w nim takiej energii jak w Norbiku,
Ale nie było repa dużo wariacji i takie jest moje zdanie.
Powrót do góry Go down
GaJo
Admin



Liczba postów : 95
Points : 5111
Join date : 13/08/2010
Age : 29

Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Re: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitimeSob Paź 16, 2010 1:46 pm

3 pierwsze głosy. Wygrywa Kuchcik 2:1
Witamy w drugiej Rundzie Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Round 1 Kuhcik VS Norbik Empty
PisanieTemat: Re: Round 1 Kuhcik VS Norbik   Round 1 Kuhcik VS Norbik Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Round 1 Kuhcik VS Norbik
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Round 1 Vato Vs Gajo
» Round 1 Kimono Vs GreeQ
» Round 2!!!
» Round 1 Widmo VS mrOwa
» Round 1 Maro vs Wiesio

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Kings of Streets :: KOS TOURNAMENT #1-
Skocz do: